Jaké to budou letos? Které budou mít přednost? Dvoudílné nebo jednodílné dámské plavky? Máte na nich raději košíčky s vycpávkou nebo dokonce mileráda využijete služeb plavkového horního dílu s push up pro optické zvětšení poprsí?

Ve světě plavek je nepřeberné množství modelů s různými vlastnostmi, materiály, efekty, barvami a funkcemi. Jak se rozhodnout, abyste si vybrala ty, které Vám padnou nejlépe? Pojďme si o tom popovídat a inspirovat se magickými modely pro horké letní dny.

V první fázi bychom se mohly zamyslet, zda dáme přednost modelům ze dvou dílů – tedy dvoudílným plavkám nebo těm jednodílným – modelům z jednoho kusu plavkového materiálu.

Dvoudílné plavky

Obecně se skoro všem dvoudílným modelům může říkat Bikiny. Lze se řídit Vaším tělem a podle toho si vytvořit pravidla. Pokud má žena výraznější boky, pokusí se při výběru plavek odpoutat pozornost na spodní díl plavek. Vybere si tedy spodní díl jednobarevný, nevýrazné barvy, například černý a na druhé straně zvýrazní díl horní, se kterým si při výběru může více vyhrát a vybírat pestré barvy. Případně může rovnou zvolit horní díl s vycpávkou a s push up pro maximalizaci svůdnosti. V opačném případě – tedy v případě většího poprsí lze například využít horní díl s volány nebo plavky jednodílné, které dokáží lecos zakrýt.

Jednodílné dámské plavky

Nemusí se to na první pohled zdát, ale i jednodílné plavky mohou být velmi svůdné. Aktuální trendy je dostávají znovu do módy! Platí zde, že jsou multifunkční – lze je nosit na sportovní plavání, stejně tak je možné je obléct jako luxusní plážový outfit. Velkou výhodou je možnost využití jejich zeštíhlujícího efektu a vytvarovat tak ženské křivky téměř k dokonalosti. Není pak problém narazit na dámské plavky pro plnoštíhlé. To je stylový návrat k plavkové klasice. Důkazem je například luxusní model od italské Miradonny nebo kousek od Tommy Hilfiger.

Tmavší barvy tvoří větší dojem elegance a luxusu, pestrobarevnější, vzorované zase podtrhují divokost. S nimi se lehce odpoutáte od starostí a každodenního stresu. Nelze si představit nic lepšího, než si vzít na dovolenou do tropického ráje plavky s tropickými motivy – vzory palmových listů a květin.

Téměř všechny plavkové modely spojují kvalitní, rychleschnoucí materiály, které jsou v dnešní době nutností. Občas je součástí plavek nějaká ta brož, či drobné zdobení, které dodá kousku na originalitě