Soutěž probíhá od 13.7.2020 do 16.7.2020, na Facebookové stránce https://www.facebook.com/onlyshepradlo/

Výhrou je elektronický slevový kód na nákupy na notino.cz v hodnotě 200 Kč. Kupon lze uplatnit na nákup parfémů a kosmetiky mimo akci a výprodej v minimální hodnotě 1 000 Kč. Kód platí do 20.7. 2020.

Podmínkou účasti v soutěži je:

  1. Sdílet příspěvek na svém Facebookovém profilu
  2. Dát like příspěvku
  3. Stát se / být fanouškem stránky https://www.facebook.com/onlyshepradlo/
  4. Napsat / vložit do komentáře pod příspěvek, co byste si ráda koupila za parfém / kosmetiku.
  5. Losování proběhne 16.7. 2020. Každému komentujícímu, který splní podmínky výše bude přiřazeno číslo. Následně bude generátorem náhodných čísel vylosováno jedno číslo = jeden výherce / výherkyně.

Jeden výherce bude kontaktován do 18.7.2020. Výherce musí splnit všechny výše uvedené body. Provozovatel webu onlyshe.cz a https://www.facebook.com/onlyshepradlo/ si vyhrazuje právo náhodně určit výherce soutěže.

Výherce bude kontaktován prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku. Kód mu bude zaslán do Messengeru na Facebooku a do poskytnuté e-mailové schránky.

V případě, že výherce od nás neobdrží zprávu na Facebooku (např. z důvodu blokace ze strany Facebooku), kontaktujte nás na hello@onlyshe.cz

Podmínky akce mohou být kdykoliv organizátory změněny či doplněny, a to i bez předchozího upozornění. Organizátoři si vyhrazují právo kdykoliv soutěž změnit, zrušit nebo odvolat.